Postýlky,ohrádky,židle,atd., přebalovací pulty

Úvod Jak nakupovat Kontakt Osobní odběr Pište na

Kamenná prodejna

Veleň
Ke Mlýnu 8
(areál mlýna)
parking

Najdete nás na mapy.cz

Výdejní místa

Uloženka.cz
Praha 4x
Brno 2x
Ostrava
Hr.Králové
Olomouc
Plzeň
Č.Budějovice
Ústí nad Labem
Zlín
Bratislava

Nad 2500,-CZK

Doprava zdarma

Partneři


Kontakt

Po-Pá: 10:00-18:00
objednávky telefonem
608 667 778

Najdete nás na

AKTUALITY

Novinky na Malli

Mohlo by Vás zajímat

Tip z Malli


Nacházíte se v oddělení: Postýlky,ohrádky,židle,atd., přebalovací pulty >>> strana: 1 z 1

Komoda MICHAL olše, masiv borovice


Výrobce: Scarlett
Expedice: 3 dny
Naše cena: 6 000,- CZK

Přebalovací komoda s přebalovací deskou. Komoda z masivu se 3 šuplíky a prodloužením na přebalování miminka, které lze po použití odmontovat. Původní přebalovací pult tak i dále slouží jako vkusný doplněk dětského pokojíčku. Vhodné do interiéru v přírodním provedení borovice mořená do odstínu olše.

Více zde

Komoda MÍŠA, laminát buk


Výrobce: Scarlett
Expedice: 3 dny
Naše cena: 3 300,- CZK

s přebalovací deskou. Komoda z kvalitního materiálu lamino, se 2 dvéřovým systémem, odkládacím prostorem a prodloužením na přebalování miminka, které lze po použití odmontovat. Původní přebalovací pult tak i dále slouží jako vkusný doplněk dětského pokojíčku. Dodáváno bez vyobrazené přebalovací podložky. Vhodné do interiéru v provedení buk.

Více zde

Komoda PEPÍČEK přírodní, masiv borovice


Výrobce: Scarlett
Expedice: 3 dny
Naše cena: 5 200,- CZK

s přebalovací deskou. Komoda z masivu se 1 šuplíkem, 2 dvéřovým systémem a prodloužením na přebalování miminka, které lze po použití odmontovat. Původní přebalovací pult tak i dále slouží jako vkusný doplněk dětského pokojíčku. Vhodné do interiéru v přírodním provedení borovice.

Více zde

Komoda SCARLETT MDF, laminát olše


Výrobce: Scarlett
Expedice: 3 dny
Naše cena: 4 600,- CZK

s přebalovací deskou. Komoda z kvalitního materiálu MDF, se 3 šuplíky a prodloužením na přebalování miminka, které lze po použití odmontovat. Původní přebalovací pult tak i dále slouží jako vkusný doplněk dětského pokojíčku. Dodáváno bez vyobrazené přebalovací podložky. Vhodné do interiéru v provedení olše.

Více zde

Komoda MICHAL přírodní, masiv borovice


Výrobce: Scarlett
Expedice: 3 dny
Naše cena: 5 900,- CZK

s přebalovací deskou. Komoda z masivu se 3 šuplíky a prodloužením na přebalování miminka, které lze po použití odmontovat. Původní přebalovací pult tak i dále slouží jako vkusný doplněk dětského pokojíčku. Vhodné do interiéru v přírodním provedení borovice.

Více zde

Komoda MÍŠA, laminát olše


Výrobce: Scarlett
Expedice: 3 dny
Naše cena: 3 300,- CZK

s přebalovací deskou. Komoda z kvalitního materiálu lamino, se 2 dvéřovým systémem, odkládacím prostorem a prodloužením na přebalování miminka, které lze po použití odmontovat. Původní přebalovací pult tak i dále slouží jako vkusný doplněk dětského pokojíčku. Dodáváno bez vyobrazené přebalovací podložky. Vhodné do interiéru v provedení olše.

Více zde

Komoda SCARLETT MDF, laminát buk


Výrobce: Scarlett
Expedice: 3 dny
Naše cena: 4 600,- CZK
Původní cena: 5 250,- CZK

s přebalovací deskou. Komoda z kvalitního materiálu MDF, se 3 šuplíky a prodloužením na přebalování miminka, které lze po použití odmontovat. Dodáváno bez vyobrazené přebalovací podložky. Původní přebalovací pult tak i dále slouží jako vkusný doplněk dětského pokojíčku. Vhodné do interiéru v provedení buk.

Více zde

Komoda SCARLETT, laminát buk


Výrobce: Scarlett
Expedice: 3 dny
Naše cena: 4 099,- CZK

Dětská přebalovací komoda s přebalovací deskou. Komoda z kvalitního materiálu lamino, se 3 šuplíky a prodloužením na přebalování miminka, které lze po použití odmontovat. Původní přebalovací pult tak i dále slouží jako vkusný doplněk dětského pokojíčku. Dodáváno bez vyobrazené přebalovací podložky. Vhodné do interiéru v provedení buk.

Více zde
Nacházíte se v oddělení: Postýlky,ohrádky,židle,atd., přebalovací pulty - strana: 1 z 1

  2002-2017 malli.cz  generatorem WebGen.cz
Mapa webu